Najmocniejsze feromony

Feromony są substancjami pobudzającymi zmysły płci przeciwnej, które są stosowane od wielu set lat. Coraz chętniej są stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Choć interesującą kwestią jest to, że jeszcze kilkadziesiąt lat wcześniej największe zainteresowanie wiodły wśród kobiet. Kobiety były zawsze znane z tego, iż potrafią przyciągnąć mężczyznę na wiele sposobów, a to był i jest jeden z nich. Otóż przez duże grono osób, które od dawna stosuje ten środek, pojawiło się zainteresowanie na najmocniejsze feromony, jakie tylko są dostępne na rynku. Gdyż te, które były przez nich stosowane, już nie usatysfakcjonują jak dawniej. Ważnym faktem, który trzeba przedstawić jasno i wyraźnie to, to iż feromony w żaden sposób nie powodują reakcji alergicznych i mogą być stosowane na każdy typ skóry. Tak więc nawet te najmocniejsze produkty nie są w stanie w żaden sposób nam zaszkodzić, a wręcz przeciwnie – mogą poprawić naszą sytuację, jeżeli chodzi o kwestie miłosne. W niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu właśnie te najmocniejsze substancje, dzięki którym osoba, której tak wyczekujemy, padnie nam do stóp.

Najmocniejsze feromony dostępne na rynku

Produkty te przede wszystkim na wstępie należy podzielić na męskie i damskie. Tak więc do kategorii męskich z pewnością możemy zaliczyć”

* Pheromax Nu Life KG Man – jest to produkt idealny zarówno na noc, jak i na co dzień. Jego pojemność to 14 ml, w kwocie około 280 złotych.

* LaCroy Chemicals BTB for Man – pojemność tego produktu do 10 ml, w cenie około 180 złotych.

* NPA Man – jego pojemność to jedyne 5 ml, w cenie około 120 złotych. Aczkolwiek feromon ten jest tak intensywny, iż wystarczy na prawdę mała ilość tej substancji, aby każda kobieta się Tobą zainteresowała.

Tak więc jeżeli chodzi o trzy najmocniejsze feromony obecne na rynku to z pewnością powyżej wymienione produkty do nich należą.

Z kolei jeżeli chodzi o feromony damskie to przedstawiają się one następująco:

* SpanFly – cena tego produktu to koszt około 60 złotych.

* Miyoshi Instinct – pojemność tego feromonu to 5 ml, w cenie około 35 złotych.

* Chakara – są to chińskie feromony, o bardzo silnym działaniu. Pojemność flakonu to 14ml, w cenie około 180 złotych.