Najskuteczniejsze feromony męskie

Feromony to substancje lotne, niewidoczne gołym okiem, jednakże mające ogromny wpływ na odbiór u płci przeciwnej. Oczywiście każdy człowiek wydziela naturalne feromony, ale ich ilość może być zbyt mała, by stać się osobą atrakcyjną w oczach kogoś kto nam się spodobał. W jaki sposób kupować najskuteczniejsze feromony męskie?

Od czego zależy skuteczność feromonów?

Na rynku można spotkać ogromny wybór różnorodnych feromonów męskich w różnych cenach, czasem naprawdę niskich. Niestety zawierają one znikome stężenie feromonów lub mogą ich nawet nie zawierać wcale. Producenci nie podają tych wartości na opakowaniu takiego produktu i to już powinno wzbudzić czujność. Najskuteczniejsze feromony męskie powinny mieć na opakowaniu podane stężenie substancji czynnych. Kupując nieskuteczne preparaty bardzo łatwo się zarazić do feromonów, błędnie zakładając, że one nie działają. Tym czasem skuteczność dobrych feromonów jest zadziwiająca i naprawdę warto w nie zainwestować, tym bardziej, że są to preparaty wydajne. Optymalne stężenie feromonów powinno wynosić 1mg na 1 ml płynu. jeżeli producent obiecuje silniejsze stężenie, są to niestety nieprawdziwe obietnice, ponieważ koszt wytworzenia takich produktów byłby bardzo wysoki, tym bardziej ich cena.

Kolejna kwestia dotyczy tego, czy kupować produkty z jednym feromonem czy z kilkoma w składzie? Okazuje się, że najskuteczniejsze feromony męskie to te, które mają dobrane aż trzy feromony męskie w odpowiednich proporcjach. Taka kombinacja sprawia, że działają one naprawdę silnie na płeć przeciwną, czym zwiększają szansę na zdobycie wybranki serca lub po prostu ogólną atrakcyjność pana w oczach kobiet. Jeżeli tylko istnieje taka możliwość, warto postawić również na wiarygodnego sprzedawcę, który cieszy się dobrymi opiniami zadowolonych klientów. W takiej sytuacji trudniej dokonać pomyłki i zakupić feromony, które z powodu swego składu będą nieskuteczne. Inwestycja w dobrą jakość produktu naprawdę się opłaca. Wtedy można się przekonać, że feromony naprawdę działają.