Feromony czy działają

Feromony czy działają
Jako że do feromonów została przypięta łatka „wabiku” na kobiety ich działanie przez wielu jest poddawane w wątpliwość przez co nie mają one zbyt dobrej prasy mimo logicznych podstaw do ich stosowania. W naturze feromony wydzielane są zarówno przez zwierzęta jak i rośliny w celu informowania pozostałych osobników o seksualności, dominacji na danym terytorium. Syntetyczne feromony dajną na możliwość uzyskania efektów na naszym partnerze, kolegach z pracy, oraz znajomymi. Efekty te są zależne od tego jakiego rodzaju feromonów używamy i jaki cel chcemy wtedy osiągnąć. Działanie feromonów jest potwierdzone, jednak ich skuteczność może się różnić od ilości ich użytych, oraz tego jakim mocnym są kondensatem.

Dowód na działanie feromonów
Każdy kto żyje w związku z jedną osobą i to pod jednym dachem na pewno zaobserwował pewne zależności między pociągiem seksualnym do partnerki a jej cyklem menstruacyjnym. Działanie jakie wtedy możemy zauważyć jest niczym innym jak skutkiem wydzielania przez jej ciało kopulin, które pobudzają mężczyznę do działania. Takiego rodzaju efekt można osiągnąć również poprzez stosowanie syntetycznych feromonów co jest doskonałym afrodyzjakiem dla Pań mających problemy ze swoim partnerem.

Jak duże ilości feromonów stosować ?
Wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy uzyskać, oraz w jakiej sytuacji będziemy wtedy. Dla kobiety planującej niezapomniany wieczór ze swoim partnerem w zaciszu domu może być wskazane użycie dużej ilości feromonów, które dadzą jej mężczyźnie „motywację” do działania. W przypadku mężczyzny chcącego dobrze wypaść na spotkaniu biznesowym, będącego menagerem, lub prowadzącemu własną działalność stosowanie niewielkich ilości odpowiednich feromonów pozwoli na zwiększenie pewności siebie jak i wzbudzenie szacunku. Musimy zdawać sobie sprawę z faktu że ilość jakiej powinniśmy użyć zależy od tego jakim mocnym są one kondensatem. Przed regularnym używaniem można poeksperymentować w różnych sytuacjach, które dadzą nam obraz tego w jaki sposób jaka ilość działa na ludzi w naszym otoczeniu.